Çakallı Tarım Ürünleri

HAKKIMIZDA

Buğday,mısır,pamuk,hayvan yemleri vb. tarım ürünleri satışında her zaman en iyi fiyat garantisiyle hizmetinizdeyiz

SERTİFİKALI ÜRÜNLER
Hammadde ve yemlerde kullanılan ürünler güvenilir ve belgeli firmalardan tedarik edilmektedir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Çakallı Tarım Ürünleri, sürdürülebilir bir finansal başarının ancak yüksek müşteri memnuniyeti ve bağlılığı ile sağlanabileceğine inanmaktadır.

1986 yılında kurulan Çakallı Tarım Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. olarak tarım ürünleri buğday, mısır, pamuk, hayvan yem maddeleri, gübre, inşaat , kömür , lastik, ve taşımacılık alanlarında faaliyet göstermektedir.

Tarım sektöründeki tecrübesi ve geniş müşteri ağıyla kısa sürede sektörün ve bölgenin saygın firmaları arasında yerini almıştır. Firmamız her geçen gün pazardaki payını ve ticaret hacmini arttırmaktadır. Prensiplerine ve değerlerine bağlı bir firma olarak kalite ve güvene dayalı müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Çakallı Tarım Ürünleri kazanırken kazandırmayı ve kalkındırmayı hedeflemektedir. Ürün ve hizmet kalitesini mükemmele ulaştırmak ve teknolojiyi yakalamak önceliğidir.

Biz toprağı sevdik…
Biz toprakla Uğraşanı Sevdik…
Biz Toprağın verdiklerini sevdik…
Toprağa düşen her bir tohum tanesini, bir çiftçinin alnından süzülerek toprağa karışan terin her bir damlasını, bir tohumdan yeşeren her bir filizi sevdik…

Topraktan emekle, sebatla ve rahmetle fışkıran bereketi sevdik…

Mahsulünü satan çiftçinin evine götürdüğü ekmeğin sıcaklığını, harmanın ardından yapılan düğününde boynu bükük kalmayan damadın davulun önündeki zeybeğini, babasındaki haklı gururunu sevdik…

Memleketimizi, memleketimizin insanını sevdik,
Biz toprağa rahmet vereni sevdik…

Sevdiklerimiz için işimizi çok sevdik…

Bizimle iletişime geçmek istermisiniz ?

Çakallı Tarım kalite ve güvene dayalı müşteri memnuniyetini esas almaktadır

YUKARI