Çakallı Tarım Ürünleri

Kurumsal Web Sitemiz Yenilendi

Buğday,mısır,pamuk,hayvan yemleri vb. tarım ürünleri alım ve satışında her zaman en iyi fiyat garantisiyle hizmetinizdeyiz

ZAMANINDA TESLİMAT
Toptan ve Perakende ürün siparişleriniz istediğiniz zamanda hazırlanmakta ve teslim edilmektedir.

SERTİFİKALI ÜRÜNLER
Hammadde ve yemlerde kullanılan ürünler güvenilir ve belgeli firmalardan tedarik edilmektedir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Çakallı Tarım Ürünleri, sürdürülebilir bir finansal başarının ancak yüksek müşteri memnuniyeti ve bağlılığı ile sağlanabileceğine inanmaktadır.

1986 yılında kurulan Çakallı Tarım Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. olarak tarım ürünleri buğday, mısır, pamuk, hayvan yem maddeleri, gübre, inşaat , kömür , lastik, ve taşımacılık alanlarında faaliyet göstermektedir.

Tarım sektöründeki tecrübesi ve geniş müşteri ağıyla kısa sürede sektörün ve bölgenin saygın firmaları arasında yerini almıştır. Firmamız her geçen gün pazardaki payını ve ticaret hacmini arttırmaktadır. Prensiplerine ve değerlerine bağlı bir firma olarak kalite ve güvene dayalı müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Çakallı Tarım Ürünleri kazanırken kazandırmayı ve kalkındırmayı hedeflemektedir. Ürün ve hizmet kalitesini mükemmele ulaştırmak ve teknolojiyi yakalamak önceliğidir.

Misyonumuz
Sektörde kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinerek etkili, ekonomik hizmet vermek ve ihtiyacınız olan ürünleri tercihinize sunmaktır.

Vizyonumuz
Sektörde alternatif ürün ve hizmet seçeneklerimizi müşterilerimizin gereksinimlerine doğru cevap verecek şekilde geliştirip kalite ve üstüne hizmet anlayışıyla memnuniyeti maksimum düzeye çıkararak ihtiyaçları zamanında karşılamaktır.

Bizimle iletişime geçmek istermisiniz ?

Çakallı Tarım kalite ve güvene dayalı müşteri memnuniyetini esas almaktadır

YUKARI